Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi történhetett itt?

_.-Akv-._ kérdése:

Mi történhetett itt?

Figyelt kérdés

Este még semmi gáz nem volt, lefeküdtem aludni, és most reggel látom, hogy az egyik növényem teteje bomlik mint állat, és mindenhol tiszte ilyen vékony szürke hártyadarabok úszkálnak, rá vannak mindenre ragadva, nagyon csúnya :S Ha kell van videó is.


Az lehet, hogy azért mert kicsit kilógott a vízből vége? Most levágtam háha az volt a probléma. De tényleg este semmi reggelre tök szétbomlott a teteje...



2013. jan. 25. 10:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem, ez alapból víz alatt volt, és magától kinőtt.
2013. jan. 25. 11:20
 12/16 anonim ***** válasza:
De egyébként a legtöbb mocsári növény így működik.
2013. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

hja, nem láttam mit írtál. Hát akkor nem tudom :/


Akkor mégis csak a gyökerével lesz valami.

Ha az egész növény le akar bomlani. Majd figyelgesd.

2013. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát igazából csak a víz fölötti rész alatti közvetlen, tehát ami a víz alatt van az első 2 cm. Szóval tényleg csak lefelül.
2013. jan. 25. 11:23
 15/16 anonim ***** válasza:
Érdekes eset nagyon. Én is azt ajánlom, hogy figyel d folyamatosan, hátha tovább romlik a dolog.
2013. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

De sajnos hétvégén nem leszek itthon, most megyek 2 óra múlva, és csak vasárnap érek haza :/

Reménykedek, hogy addig semmi sem lesz.

2013. jan. 25. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!