Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a nanoszettről?

Figyelt kérdés

Ezt a szettet néztem ki magamnak.

[link]


Egy csapat garnéla lenne csak benne, semmi más (tigris garnéla). Szerintetek megéri az árát?


A szűrő a leírás alapján Filpo sarokszűrő. Én nem találtam róla semmit. Tud valaki valamilyen infót erről?



2013. jan. 26. 20:38
 1/9 _.-Akv-._ ***** válasza:

Ha nem akarsz algásodni mint atom, akkor nagyon sok növény, és CO2 kell.


De amúgy jó minden, 13 literbe nehéz rossz szűrőt, még szivacsszűrő is elég.

Egy ilyennel jobban járnál: [link]

2013. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bamboochatheone ***** válasza:
Azért 1 W/liter ekkora méretbe nem olyan sok, sőt kevés.
2013. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát igazság szerint egy ilyenem, mint amit linkeltél, már van, benne Red Cherryk, és 5 endler guppi hím.


Én úgy gondoltam, hogy a 30l-esem fölé jó lenne a lámpája, e fölé meg átraknám annak a 11W-osát.


A szűrőről tud valaki valamit?

2013. jan. 26. 20:49
 4/9 A kérdező kommentje:
bamboochatheone: hogyhogy kevés? 1 W/l-re eddig azt hittem, hogy sok.
2013. jan. 26. 20:50
 5/9 bamboochatheone ***** válasza:

Minél nagyobb egy akvárium annál kisebb watt/liter szám is elég egy növényes rendszerhez viszont minél kisebb annál nagyobb wattszám szükséges. Érdekes ez a dolog de tényleg működik. Nekem a 27 literes kockám tetején 25 watt világít mégis találok barnaalgát. De ha nem hiszel nekem akkor írd be ide az akváriumod adatait és kidobja mekkora fény kellene: [link]

Ez Takashi Amano által használt váltószámok alapján számítja ki a szükséges wattszámot.

2013. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Félre ne érts, nem arról van szó, hogy nem hiszek neked, csak ezt még nem hallottam. Érdekes dolgok vannak. :D
2013. jan. 26. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 10 liter felett van 13 Watt asszem, de raktam bele ricciát és egy gramm alga nem nő benne, mert ez nagyon gyorsan nő és leárnyékol mindent. Csak hülyén néz ki a víz tetején, főleg hogy már semmi hely nincs benne, csak egy nagy keszekuszaság. Dupla ennyi nőtt mióta fotóztam. [link]

Ki kéne szedni belőle a 3/4-edét, hogy legyen bent hely.

2013. jan. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az alján van jávai moha, felül meg riccia, csak már teljesen egybefüggő lett.
2013. jan. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 _.-Akv-._ ***** válasza:
hable: Ez nem olyan tipikus "hable" minőség :D A többi aksid szebb :/ :)
2013. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!