Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az ancim tapadója olyan,...

Andrusa kérdése:

Az ancim tapadója olyan, mintha véres lenne. Az mitől lehet?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 09:11
 1/10 Zolka99 ***** válasza:
Lehet hogy egy éles kő felsértette.
2013. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
attól még megmarad? nem fog elfertőződni? mondjuk nem látom sebesnek,csak nagyon pirosasnak
2013. jan. 27. 09:21
 3/10 Zolka99 ***** válasza:
Szerintem meggyógyul, rohadt egy szívósak an ancik, de ha egy nagy kő olyan éles akkor szerintem vedd ki!
2013. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy mechanikai sérülés.

Figyeld a többi testrészét is, és más halakat is, nincs e valamilyen bőr problémájuk.

2013. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 _.-Akv-._ ***** válasza:
0%
Nekem órákat, vagy perceket szárazon volt az ancim, és még él, úgyhogy szerintem egy kis sebet túl fog élni :D
2013. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mitől van a seb.

Mint említettem, közel sem biztos, hogy mechanikai sérülés.

Ha pl valamilyen bakteriális bőr probléma, akkor a seb csak egy tünet, és simán belehalhat.

2013. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre semmi más tünetet nem láttam rajtuk!De figyelni fogom!! Csak apró kavics van az alján, nagyobb kő nincs!Meg állandóan rá vannak tapadva a szűrőre az nem baj??
2013. jan. 27. 12:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Az nem baj.

De fa legyen az akváriumban, és kapjon elég növényi eredetű rostos kaját. (főtt zöldségek)

2013. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

...a zöldségeket leginkább kiskorában kell neki biztosítani, nagyobb korukra inkább a fagyasztott kaját, vagy a direkt nekik gyártott haltápot választják inkább.


A lényeg, hogy teremts neki jó körülményeket, úgy megerősödik az immunrendszere.

2013. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
vettem nekik alga kockát!fa az háncs vagy egy darab törzs?
2013. jan. 27. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!