Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aquadepo-s növényekről vélemén...

Csejani kérdése:

Aquadepo-s növényekről vélemény? Rendelt már valaki onnan növényt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 16:58
 1/10 _.-Akv-._ ***** válasza:

"Felhívjuk Kedves Vásárlóink figyelmét, hogy élő állat (hal, csiga, garnéla, stb.) szállítására jelenleg sajnos nincs lehetőségünk.

Tekintettel arra, hogy a futárszolgálatunk a csomag feladásának másnapján szállít, fagyasztott eleséget ugyanígy nem áll módunkban futárszolgálattal küldeni.

Ugyanezen ok miatt növényt is csak saját felelősségre tudunk szállítani."


Szóval inkább szerintem ne aquadeporol, főleg télen ne.

Viszont:

[link]

[link]

[link]


Lehet ezeknél is ugyanez a helyzet, csak nincs kiírva :D

2013. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam h ilyen téren lehetnek problémák! De most inkább a növények minőségére gondoltam! Valahol egyszer mintha azt olvastam volna h növény téren hadilábon állnak csak nem tudom jól emlékszek e.
2013. jan. 29. 17:04
 3/10 _.-Akv-._ ***** válasza:
Szerintem a minőség annyira nem számít. Jó persze full rohadót nem kell megvenni, de ha jól tartod megszépül :)
2013. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy vannak problémák, nekem eleve kevésnek tűnik a kínálat, ami pedig van, picike, vagy volt, hogy nem is volt szép.

Most legutóbb amit láttam, azzal minőségi probléma nem volt, de nem találtam semmit, amit én mondjuk megvennék. Nekem ilyen téren valamiért nem szimpatikus a kínálat, pedig a halak nagyon jó áron vannak.


Microsorium pteropus - Lándzsás vízipáfrány 1.800Ft

Cryptocoryne nevelli 820Ft


Hát én ezeket plázás boltban is olcsóbban vettem. És ne egy hatalmas, vödörnyi adagot képzelj el.

2013. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ÉN konkrétan Jávai mohát keresnék mert minden mást ami kell helyben megtudok venni csak azt nem és néztem pl GA-ba 1600 ft. Azt meg egy ici-picit sokallom! :D
2013. jan. 29. 17:25
 6/10 _.-Akv-._ ***** válasza:
Hol laksz? Szerintem akvarista.hu-n tudsz a közelben szerezni nagyon olcsón.
2013. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jászberény! Pont ezen munkálkodok már.:)
2013. jan. 29. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:

A jávai mohájukon speciel ki vagyok akadva. 750 Ft-ért egy olyan hüvelykujjnyi darabot kapsz, talán kicsit nagyobbat. Szerintem ez már pofátlanság. Ráadásul a futár még egy ezres.

Akvaristán 500 Ft-ért legrosszabb esetben egy tömött tejfölösdoboznyit, de inkább 3-5 dl-t kapsz. A posta is sokkal olcsóbb, pár száz forint.

2013. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké Murr köszi az infót ! Meggyőztél! :D Keresek valami más megoldást!
2013. jan. 29. 19:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Én minden növényemet a greenaqua-tól rendeltem, pedig az aquadepo itt van mellettem. De a növény kínálatuk nagyon gyatra :S
2013. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!