Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes akváriumba hány...

54 literes akváriumba hány darab aranygurámit tarthatok, hogy ne legyenek túlzsúfoltan?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 08:23
 1/5 anonim válasza:
Nekem 1 xer azt mondta egy nagy halas boltban az eladó, aki már kb. 20 éve diszhalakal foglalkozik, hogy 1cm hal= 1 liter viz! Tehát egy kb. 3-4cm hosszúságú halnak, 3-4 liter viz kell!
2009. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak azt raknál bele, akkor szerintem max. 6-7db elég.

Ha vegyesen telepíted, más fajokkal együtt, akkor 2-3 db elég.

2009. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. szept. 4. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:

max 4et ha csak ő a lakója.

[link]

át kéne gondolni ezt a választást,nagyonn akváriumba lenne a helye.Vagy nagyobb aksit vegyél:).

Bár,mivel 11centire nő,egy ilyen"kis" akváriumba,nem mutat szerintem ojan jól ki az ilyen nagy hal.Szerintem keress kisebb halakat(gurámikból is vannak ksebbek)

2009. szept. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 éve van meg a gurámi párom és most vannak kicsinyeik akik 13 hetesek! ezért kérdeztem, hogy mennyit lehet tartani belőlük, mert a kicsikből hagyok meg egy párat!
2009. szept. 4. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!