Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ismeri valaki a Trixie 50W-os...

Ismeri valaki a Trixie 50W-os akváriumi fűtőt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem rég ment tönkre az akvárium mellé kapott Aquael Comfort Zone 75W-os fűtőm, ezért új után nézek. Az egyik boltban pillantottam meg ezt a Trixie 50W teljesítményű hőmérős fűtőt, ami árban is jónak tűnik (3700 Ft amiből most lejön 20% ).

Az akváriumom 54 literes, kb. 40 liter víz van benne.

Szerintetek melyik a jobb fűtő? Ilyen méretű akváriumban számít az, hogy 75 vagy 50W-os fűtő van e benne?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2013. febr. 5. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

54l-be a 75W kicsit szerintem sok, az 50W bőven megfelel. Igazából azt szokták a fűtőkre mondani, hogy szinte mindegy, milyen márka, ezeknél nem lényeg, ugyanazt tudja mind.


Persze a Trixie nem egy csúcskategória akvarisztikában, nekem csak egy hőmérőm van. Az jól működik.


De kicsit drágának tartom. Pl. Atmant kapsz olcsóbban is.

2013. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 YourDestiny ***** válasza:
Ha új után nézel, ne a Trixie legyen. Volt egy szűrőm tőlük, 2 napig bírtam idegekkel. Gondolom a fűtő terén is ilyen "ász" minőség.
2013. febr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat
2013. febr. 7. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!