Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Guppi bébiket muszáj bébitáp...

A Guppi bébiket muszáj bébitáppal etetni, vagy elég porrá tört kaját adni nekik?

Figyelt kérdés

mert nem szeretnék egy Tetra vagy egy Sera bébitápra beruházni mert nagyon drága!


amit tudok adni nekik (a menü):

-lemezes díszhaltáp

-spirulina tabletta

-vörös szúnyoglárva


ha ezeket adom nekik, ez megfelel?


2013. febr. 5. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
a megfelel nem kell bébitáp én egy rahedli guppit felneveltem nélküle csak porrá morzsoltam nekik és elcsipegették
2013. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg, ha a szúnyoglárva fagyasztott. De beruházhatnál egy cyclopsra még, 200 Ft egy tábla. Meg adhatsz forrázott zöldségeket kiegészítésnek.
2013. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
guppik meg születnek már teljesen önálok nem kell cumis üvegből etetni őket :D amúgy nem is muszáj szét morzsolni egy nagy lemezt bedobsz arról is lecsipegetik :)
2013. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja fagyasztottat ne hogy hidegen add nekik , csapi vízzel melegítsd fel öntsd le róla a vizet és adhatod
2013. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!