Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem fagyasztott szúnyoglárv...

Vettem fagyasztott szúnyoglárvát, és baj ha útközben megolvadt és utánna betettem a fagyasztóba?

Figyelt kérdés
ma vettem fagyasztott szúnyoglárvát és azt szeretném tudni hogy baj ha útközben megolvadt. most vettem először és még azt akarom tudni hogy nyugodtan ad hatom a halaknak, semmi bajuk nem lesz? kinek mi a véleménye?

2013. febr. 6. 20:37
 1/2 YourDestiny ***** válasza:
Én nem túlzottam ajánlom a felolvadás utáni visszafagyasztást és etetést. Ha csak enyhén olvadt fel, akkor talán fejet lehet rá bólintani, de ha teljesen, akkor én kidobnám.
2013. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kiolvasztás semminek sem tesz jót! Az élelmiszer iparban is szigorú szabályai vannak a Defrosztálásnak. Gondolom ez nincs másképp a díszállat eledelekkel sem. Fehérje bomlás ha megindul.... Ezért csomagolják teszkós újságba mikor megveszem, és utána spuri haza.
2013. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!