Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 l-es akvárium behomályosodo...

54 l-es akvárium behomályosodott SOS!?

Figyelt kérdés
Nem rég megjelent az akvárium falán egy kevéske alga (ekkor még kristyáltiszta volt a vize) és vettem rá JBL Algol, algásodás elleni szert. Beleöntöttem (aztmondták 3-4 nap míg hat, nem is vártam csodát) és másnap reggelre az egész akvárium olyan szinten behomályosodott hogy alig lehet átlátni rajta. Segítsetek, mit lehet ez ellen tenni?

2013. febr. 7. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj vízcserét, az a cucc úgysem fog neked algát írtani, csak a szűrőbacikat írtja ki lehet.
2013. febr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán mosd ki :) tudod legyen tiszta :)
2013. febr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Frontosa ***** válasza:

Időnként egy erre rendszeresített mosogatószivaccsal töröld át belül az üveget.

Üdv,

2013. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csinálj több, kisebb vízcserét a héten és tartsd a szemed a paramétereken.


Az algaölők általában több kárt csinálnak, mint hasznot. Én is mosogatószivaccsal takarítom az üvegről az algát, nagy előnye, hogy nem karcol.

2013. febr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, csak nekem elsősorban nem az algával van most bajom hanem hogy behomályosodott a víz, pedig eddig gyönyörü szép volt.
2013. febr. 7. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
3 naponta vízcsere amíg ki nem tisztul megint. és kidobod a lötyid a kukába. én is mosogatószivacsozok és nincs vele semmi baj...
2013. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!