Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 50 literes akváriumom,...

Van egy 50 literes akváriumom, melyik szűrőt?

Figyelt kérdés

Kicsit növényesebbre akarom csinálni, van 0,8w/l világítás, egyenlőre még csak folyékony co2. Van egy aquael fan1 szűrőm, de szerintem kicsi lesz ez ide. Nos, akarok venni egy külsőt/vagy csinálni, de nem bízom magamban annyira, hogy sikerüljön egy jót csinálni.

Kinéztem az eheim 2213-t, a tetratec ex 400-t, és az atman at-3335-t.

Nem akarom annyira komolyan venni a növényezést, viszont egy jó szűrő elengedhetetlen szerintem.

az egészre olyan 20 ezrem van + a szűrőanyagok ára/siporax, mátrix trop, esetleg lávakő/.

Ti melyiket választanátok, és miért?



2013. febr. 10. 11:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Értem, szerintem csinálok egy DIY külsőt. Elkezdtem nézegetni a diy megoldásokat, és ez a diy pvc csöves nagyon tetszik. Lehet hogy majd egy ilyet csinálok, sok olvasás és utánajárás után:)

Köszi!:)

2013. febr. 10. 16:59
 12/13 Pendulum92 ***** válasza:
Jól döntöttél, abból a 10 literből akár 7 liter is lehet hasznos térfogat, ami többszöröse a borsos árú bolti külső szűrőkénél.
2013. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem ex700-as szűrőm van, tökéletes! Ugyanígy 0.8w/l, nincs co2 és egyelőre minden tökéletes, semmi alga nincs.
2013. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!