Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagyon lényeges, hogy milyen...

Nagyon lényeges, hogy milyen márkájú a fűtő?

Figyelt kérdés
nekem egy márkátlan automata fűtőm van , és érdekelne ,hogy baj e ,hogy nem márkás , csak nem tartja a hőfokot mikor kikapcsol 1 -2 fokra vissza esik a hőmérséklet az baj ? és csak utána kapcsol vissza
2013. febr. 11. 14:47
 1/8 YourDestiny ***** válasza:
1 fokos ingadozás előfordulhat olcsóbb fűtőknél, de a két fok már sok, ha télen ez a lépcsőzés naponta több alkalommal előfordul. Az, hogy márkátlan... hát van egy-két olcsóbb megbízható fűrő, de a totál kínai vackokban nem bíznék meg. Ha elmegy a termosztát, halászlé lesz a vége.
2013. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen a fűtőm , olcsónak nem mondanám ,én 5000 ret fizettem kb érte ,ami egy fűtért szerintem sok is :D

2013. febr. 11. 15:11
 3/8 A kérdező kommentje:
de amúgy most nézem Kínai , most dobjam ki ?
2013. febr. 11. 15:13
 4/8 A kérdező kommentje:
mondjuk azt megtanultam , hogy nem minden rossz ami kínai , kínaiak fényévekre járnak tőlünk szal ...
2013. febr. 11. 15:17
 5/8 bamboochatheone ***** válasza:
Atman márkájú ami egy jó fűtő. Mekkora az akvárium és mekkora a fűtő? Általában hány fokos a szoba és mennyire kell felfűteni a vizet?
2013. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
80 literes az aksi , 150 W os a fűtő , 26 fokra kell fel fűteni az aksim , a szoba általában 24 fokos
2013. febr. 11. 17:32
 7/8 YourDestiny ***** válasza:
Az Atman egy viszonylag jó minőségű kínai, ha nem a legjobb az elterjedt, elérhető árú kínai cuccok közül. Semmi gond vele. Viszont az 5 ezer forint finoman fogalmazva is horrorisztikus ár. 2500-3000 forint bármelyik webshop-ban.
2013. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 YourDestiny ***** válasza:
Elég lett volna gyengébb fűtő is. 75, legfeljebb 100 Wattos. De ez maradhat.
2013. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!