Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A maradék élő eleséget ki...

A maradék élő eleséget ki kell dobni vagy le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt fel kll használni.A fagyasztott eleség szerintem gyorsfagyasztott,nem egy fél napig fagy le.De nemtudom,nem értek hozzá.
2009. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Salx Narval ***** válasza:
Milyen élő eleségről van szó?
2009. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Vörös szúnyoglárva. Általában el szokott fogyni, ha nem, eddig kidobtam, de most eszembe jutott, hogy ha lehet, akkor lefagyasztanám.

Vörös szúnyoglárvát meg tubifexet szoktam venni felváltva időnként.

2009. szept. 6. 19:22
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Nyugodtan lefagyaszthatod,érdemes sok apró tégelyben, hogy ne keljen mindig az egészet kiolvasztani.Ugyan az érvényes rá, mint a könnyen romlandó árúra, max 3 hónap.SN
2009. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen fagyaszthatod, ahogy SN írta, vedd figyelembe, hogy a fagyasztás után több kiázó, letörő darabkája lehet és hamarabb bomlásnak indulhat, kevesebbet adj hát belőle, vagyis azt tényleg egyék majd meg maradék nélkül.
2009. szept. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most kidobtam, mert 5 napja vettem, de ha legközelebb marad esetleg, majd lefagyasztom már.
2009. szept. 8. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!