Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy eteted a kutyádat? Főzöl...

Hogy eteted a kutyádat? Főzöl neki vagy Táp vagy Maradék.

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 23:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Mindhárom.:)
2011. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Táppal.
2011. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

első és mit főzöl neki?

a receptet leírnád.

2011. júl. 23. 23:41
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha húst sütök vagy főzök akkor abból neki is adok (és általában húsosan csinálom az ételeket). Vagy húskonzervet veszek neki (nem mindegyiket szereti). Egyébként a zöldségért is nagyon odavan szerencsére.... répát, paprikát, uborkát stb még magában is elrágcsálja nasinak.
2011. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én hússal (marha, kecske, csirke), rizzsel, tojással, zöldségekkel és gyümölcsökkel etetek. szoktam adni hal olajat, gyógynövény keveréket, oliva olajat stb

ehhez hasonlóan: [link] bár én egy amerikai tenyésztő receptjeit szoktam használni

2011. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%
Első vagyok! Általában bármiféle csontos húst zöldséggel és kenyérrel megfőzök.:) Gyakorlatilag sűrű húsleves kenyérrel.:D
2011. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én elsősorban táppal etetem a kutyáimat(Royal Canin).

Ezenkívül kapnak maradékot is, bár szerintem ez nem olyan szép kifejezés erre. :) Ha olyant főzök ebédre, ami nekik is való, pl. hal és más húsfélék, párolt zöldségek, bensőségek azokból természetesen ő is kap, ilyenkor a családi adag megduplázott mennyiségét főzöm. De ha császármorzsára kívánunk rá, na, abból ő nem kap.

Egy dobi lány és egy kistestű keverék kutya, bár ez gondolom nem sokat számít.

2011. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nyers kajával etetem őket jó ideje, előtte prémium tápot kaptak. Maradékot, moslékot soha.....
2011. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
közepes minőségű táp (josera)+maradék, meg néha főtt hús zöldésgekkel és rizzsel
2011. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Közepes minőségű táp,most épp Brit+főtt farhát,kacsaszív stb.levesesen,néha konzerv.
2011. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!