Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aquatic Nature solar duo boy...

Aquatic Nature solar duo boy mennyire jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 10L növényesben szeretném a ledes világítást lecserélni(szintén aquatic nature (led36rgb)) egy solar duo boy-ra, kérdés hogy megéri -e? Tapasztalhatok majd valami változást?

#solar duo boy
2013. febr. 11. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez van 10 literen:

[link]

2013. febr. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt is nézegettem, mennyire jó? Milyen növényeket tartasz vele :)?
2013. febr. 12. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát most a 18 literes tengeri akváriumon van, végülis itt látszik a fejlődés, és ezek a kis moszatok teljesen úgy viselkednek, mint az édesvizi növények.

[link]



Édesviziből ezeken hasonló lámpa van, hát úgy wattra mondom, mindegyik 6500K és szinte ugyanaz.


10-20 literes akváriumok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


pl ilyeneket tartottam, mint Lilaeopsis brasiliensis, jávai moha, riccia, hydrocotyle SP japan, fissidens fontanus moha, microsorum.


De megmaradna alatta pl a Cryptocoryne parva, Echinodorus tenellus is.


Pogostemon helferi-m volt egy időben, de az valahogy nem sokáig. Nem tudom mi lelte, csak nőtt egy darabig, aztán kidöglött.


Mivel ezek a kis akváriumok nincsenek 30 cm magasak, így a lámpa eléggé levilágít az aljára, tehát nincs ezzel gond. Ezek a növények tudnak fejlődni alatta.

2013. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szép kis akváriumok, grat hozzá :) és köszi a választ!
2013. febr. 18. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!