Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudok nézni berendezett...

Hol tudok nézni berendezett akváriumokról képeket, hogy ötletet nyerhessek a berendezéshez?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj el a Nagytétényi bevásárló központba és közel a cápa akváriumhoz, van egy akvárium és kisállat kereskedés. Rengeteg berendezett akvárium van, amiről mintát tudsz venni. Nem tudom a bevásárló központ nevét, de Budapesten szinte mindenki ismeri.
2013. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 csejani ***** válasza:
Az imént említett bevásárlóközpont talán a Cora!
2013. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Campona??
2013. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 _.-Akv-._ ***** válasza:
1: Miért hiszi minden pesti azt, hogy mindenki Budapesten lakik?
2013. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
_.-Akv-._ : ezen már én is gondolkodtam. :D
2013. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3 vagyok,Én nem gondoltam ,h Bpesti,csak az elöző hozzászólás után reagáltam.A Nagytétényin a Campi van,amit én tudok,amúgy 200km-re lakom onnan. :)
2013. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok szóval ez az tipp halott:D neten nincsennek képek? Ilyen h googléba beírtam h berendezett akvárium meg szép akvárium meg ilyeneket már megnéztem! esetleg sajátjaitokról kép?!
2013. febr. 12. 19:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Felmész akvarista.hu-ra, beregisztrálsz, ha még nem tetted meg, utána a tagok akváriumait meg tudod nézni Szinte mindenkinek van fenn képe a sajátjáról.


De pl itt az enyém, adataival, és képekkel (görgess lefele): [link]


Ezen a fórumon is sok akváriumot találsz.

2013. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, azt hozzáteszem, hogy nincs még kész, mert az elejébe kerül egy mohaszőnyeg, a két vasfa közé meg egy Anuias nana.
2013. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2013. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!