Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jávai moha mennyibe kerül? és...

Jávai moha mennyibe kerül? és tud e szaporodni? Ha igen milyen gyorsan? és mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
CO2 kell ? Köszönöm !
2013. febr. 12. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 560ft-ért vettem egy maréknyi adagot a boltban, igaz, elég rossz minőségű (sokat eldobtam belőle). Azért vettem meg, mert manapság marha ritka a boltban.

Szaporodni úgy szaporodik, hogy szépen nő, ne izgulj, szépen fejlődik szinte mindenhol. Nyírni kell, így lesz belőle sok. :)

Ha eltalálod a megfelelő fénymennyiséget neki, gyorsan nő.

Hogy mi kell hozzá? Damil, és vasfa, amire rákötözöd. Vagy kőre akár.

CO2 neki felesleges.


Itt tudsz olvasni az igényeiről: [link]

2013. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ricsikee1997 ***** válasza:
CO2 nem kell. ha jó a világítás baromi gyorsan nő magától osztodik. én szemely szerint ahogy megvettem én nem nyírom és nem is kötöm sehová lesűlyed anélkül is. 250Ft-vettem egy fele maroknyit és most már 3 nagy tenyeres bokorkám van.2 hónap alatt nekmem ennyit nőt... szerinetem nem rossz
2013. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A jávai moha nem túlzottan igényes,fény azért kell neki.Szén-dioxid is kell,mint minden zöld növénynek,de ha optimális a halsűrűség,nem kell patronból pótolni.
2013. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!