Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a "legjobb" élő eleség?...

Melyik a "legjobb" élő eleség? És élő cyclopsot hol lehet kapni Pesten?

Figyelt kérdés

Idáig élőből csak a tubifexet próbáltam, de mást is szeretnék adni. (törpe fogaspontyoknak)

A cyclopsra gondoltam, (esetleg artemia) de olyat még azt hiszem sehol nem láttam.


2013. febr. 18. 15:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én szoktam élő tubival etetni.
2013. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
úgy látszik sosem fogom megtudni, hogy hol lehet mást is beszerezni, mint a tubifex :D
2013. febr. 18. 22:01
 13/15 anonim ***** válasza:
írtam, hogy akvarista.hu-n lehet szerezni banán és walter féreg oltványokat is :) egy próbát azok is megérnek szerintem :D
2013. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A tubifex etetesrol eleg megoszlanak a velemenyek. Lehet evekig nincs vele problema, de ha beut vmi, jon vmi fertozes akkor annyi. En nem hasznalnam.Mas elo eleseget meg nem nagyon fogsz talalni.

Keltess artemiat, eleg konnyu ha belejossz. Infot talalsz boven a neten. Artemia keltetesben az egyik kulcs a pete. A legjobb kelesi aranyu es egyben a legdragabbak az amerikai beszerzesek. A kinaiak kelesi aranya elegge szor "gyartotol" fuggoen. Van nagyon jo es csapnivalo. KImerve boltokban eleg dragan adjak, erdemes venni vmi nagy dobozt egyben. Neten keress ra.

2013. febr. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Atlantisz fauna, megoldottam ezt is :)
2013. márc. 5. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!