Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek megérné megvenni?...

Szerintetek megérné megvenni? Tapasztalatok a felsoroltakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
54 literes Diversa akvárium alsó kerettel, Claro 600-as szűrővel, valamint Thermo Plus 50-es fűtővel 22400 Ft. Szeretném megvenni, de nem tudom érdemes-e.
2013. febr. 20. 17:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a szűrő Claro 600-as. Nálunk a boltban a Diversa szettet Hailea 400-as szűrővel árusítják, ami gyenge bele.

Viszont a Caro 600-as meglepő, de jó lehet 54l-be. Furcsa, hogy találni olyan szettet, amihez normális szűrést adnak.


A fűtő jó.

A világítás gondolom 15W. Anubiasnak, moháknak, esetleg Cryptoknak elég.


Én megvenném ennyiért.

2013. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, az első mondat végén ? van. :)
2013. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 YourDestiny ***** válasza:

Drága. Világítással is (ha van), de még anélkül is vicc ez az összeg. A szűrő teljesítménye jó, viszont a szűrőfelület sajnos elég kicsinek tűnik. Néhány halhoz elég lehet. A fűtő gondolom egy olcsó noname... mi ezen 22 ezer? Érdemesebb lenne külön venni.


Akvarium:


[link]


Szűrő:


[link]


50 vagy 75 Wattos fűtő:


[link]


Hőmérő:


[link]


Ezer forinttal jösz ki drágábban, és legalább technika lesz benne, nem sz@r.

2013. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 YourDestiny ***** válasza:

Az 2. mondato, így akart festeni: Világítással is vicc ez az összeg, nem még anélkül.


SZÓVAL NEHOGY MEGVEDD !!!

2013. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, biztos, hogy Claro 600-as. :) Én is meglepődtem a szűrőn, meg az eladó is, mert ő is mondta, hogy általában nagyon gagyi szűrőt adnak a szetteknél.
2013. febr. 20. 17:50
 6/17 anonim ***** válasza:
Mög édös fiam
2013. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Természetesen van hozzá világítás, ez lemaradt, de gondoltam ez úgyis egyértelmű. :) Van még hozzá hőmérő, kaja ( 3 csomag halkaja, valamint 1 zacskó garnélakaja.
2013. febr. 20. 17:58
 8/17 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg.

Inkább azt válaszd, amit YourDestiny linkelt, abba legalább MEGBÍZHATÓ dolgok vannak.

2013. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

YourDestiny: a fűtő ilyen ebben a szettben, ha jól tudom: [link]


De azt is számoljátok bele neki, hogy ha megrendeli, még a szállítást is fizetnie kell (nem tudom, az akvariumplusnál ez mennyi, és hogy megy).

2013. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 YourDestiny ***** válasza:
Akkor se vedd meg. Szinte ugyanannyiért lehet egy jó szetted. Ez egy olcsó, gyenge minőségű technikával teledobált szett, viszonylag igen drágán. A Claro szűrővel visszafogottabban kéne telepítened a halakat is. A halkaja valószínűleg valami minőségen aluli sz@r lesz, ilyen szintű száraz tápokkal nem etetünk, ha jót akarsz a halaidnak. De nézd, végül is te tudod. Ha neked megéri kb. 2-3 ezret spórolni (ha a szállítást is vesszük, bár lehet a másikat se hozzák ki ingyen) egy jóval gyengébb összeállításon, az a te dolgod.
2013. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!