Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek megérné megvenni?...

Szerintetek megérné megvenni? Tapasztalatok a felsoroltakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
54 literes Diversa akvárium alsó kerettel, Claro 600-as szűrővel, valamint Thermo Plus 50-es fűtővel 22400 Ft. Szeretném megvenni, de nem tudom érdemes-e.
2013. febr. 20. 17:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igazából helyileg lenne. Viszont azt nem értem, hogy az egyik kérdésnél, amelyik ugyanilyen szettről szól, ott nem volt bajod a technikával.
2013. febr. 20. 19:03
 12/17 YourDestiny ***** válasza:
Szetthez képest tényleg jobb a szűrő, mint általában, ezt nem tagadom. Konkrétan a teljesítményét tekintve. De valószínűleg nem 22-23 ezres szettet linkeltek be, hanem olcsóbban, vagy épp akciós volt, vagy fogalmam sincs. Talán ha 5 ezerrel olcsóbb lenne, akkor azt mondom oké, haza lehet vinni. De így nem túl jó befektetés.
2013. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ, majd még úgyis alszok rá párat, csak hát olcsóbbat nálunk nem igazán lehet kapni, sajnos csak 2 kereskedés van, és nem túl nagy a választék, de ez a szett kedvezőbbnek tűnik a többinél.
2013. febr. 20. 20:46
 14/17 YourDestiny ***** válasza:
És amúgy miért félsz a netről rendeléstől? Boltban annyi százalékot rátesznek pluszban, hogy csak na!
2013. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Leginkább azért nem szeretnék netről rendelni, mert pl. valami probléma lenne szállítás közben az akváriummal, vagy bármelyik tartozékkal, azért csak macerásabb visszaküldeni, kicseréltetni, stb., mint helyben, így legalább szinte biztos, hogy nem történik semmi baj, mire hazaérek a felszereléssel. Meg hát az se utolsó dolog, hogy így legalább személyesen meg tudok róla győződni, hogy minden rendben van, vagy ha valami nem jó, akkor azt rögtön tudom jelezni az eladónak. :)
2013. febr. 20. 23:11
 16/17 patterson ***** válasza:
csináltass Gábor Noéval,a legolcsóbb,megbízható,ad tanácsot,házhoz is szállít ! nekem 124 l-est 15 e-ért csinálta,szállítással együtt ! 23-ból kijön,elhúzható tetővel,szűrővel,világítással együtt !
2017. márc. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 patterson ***** válasza:
2-3 ezerért meg kapsz 100-150 wattos automata fűtőt...
2017. márc. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!