Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szettről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a legtöbben ellenzik a szetteket, de kíváncsi lennék, hogy erről a szettről mi a véleményetek. [link]
2013. febr. 21. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben a szettben ugyanazok vannak, olvasd el a véleményeket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__4..


Nem tudom miről beszél a gyártó, hogy 2012-es, meg legújabb....

Évtizedek óta ugyanez a felszereltség van ezekben az akváriumokba.

Valójában tényleg ideje lenne már összehozniuk egy ténylegesen is használható szettet, mert ez meg se karcolja azt a szintet.


Ráadásul az első pár mondatnál elvesztettem a fonalat:

Azt mondja 54 liter, 60×30×35-ös. Hát mifelénk ez 63liter.


Ami annál rosszabb, hiszen így arányaiban még rosszabb a világítás, és a szűrés.


Ha ez a nagy újítás, akkor azzal is jobban jártak volna, ha megtartják az 54 litert.

Ahhoz is kevés lenne minden technika, de 63-hoz pimaszul kevés.

Teljesen mindegy mennyibe kerül.

Ha 10.000 ft lenne, akkor se érné meg, úgy is le kell cserélni a felét.

2013. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már megint te vagy? ezt már kèrdezted
2013. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg összekeversz valakivel, én ezt a kérdést még soha nem kérdeztem, most találtam rá erre a szettre, ugyanis akváriumot szeretnék, és mivel megfizethető áron van, gondoltam megérdeklődöm, hogy kinek mi a véleménye róla.
2013. febr. 21. 21:14
 4/4 YourDestiny ***** válasza:
A szűrés kevés, kb. 40 literig jó. A világítás is az, de sajnos ez minden szettnél így van. Vagyis nem éri meg, ugyanis blusz szűrőre költhetsz.
2013. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!