Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért kövér a neonhalam?

Miért kövér a neonhalam?

Figyelt kérdés
Ez a kép nem az enyémről készült, de pont így néz ki az enyém is. Már vagy fél éve ilyen kövér, de nem tudom miért. Nem eszi többet, mint a másik 4, de ő akkor is kövérebb. Miért? Talán beteg, vagy felfúvódott, vagy tényleg kövér? Rendesen úszik, eszik. Nincs semmi baja ezt leszámítva. [link]

2013. febr. 23. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hasvízkoros, vagy vmi más betegség.
2013. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hasvízkórra tippelnék. Tartási körülményekről írhatnál, mekkora az akvárium, szűrés, vízcserék, mivel etetsz
2013. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasvízkór: [link]
2013. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Ha eszik és fél éve ilyen, akkor nem hasvízkór. Nem tudom, hogy nincs-e esetleg túletetve, de lehet más gond hiba, ám mindenesetre egy pár napos koplatlást bevezethetnél, hogy lesz-e változás.
2013. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fél évet nem bír ki egy hal hasvízkórosan, pláne nem egy kis neonhal.

Vagy ilyen ormótlanul jelentkezik nála hogy beikrásodott, vagy valami genetikai deformitás lehet.

2013. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!