Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes akváriumban lehet...

54 literes akváriumban lehet ezeket a növényeket tartani? anubius nana, salátalevelű vízikalász, fonalas csetkáka, tündérhínár, gömbmoha, karolinai bakopa

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a növényeknek tökmindegy mekkora az akvárium mivel azok nem úszkálnak. Kivéve az úszó növényeket.
2013. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amikor olvastam az egyik oldalon ezekről a növényekről, akkor az is oda volt írva, hogy hány liter kell nekik. Az egyikhez 100 liter volt írva, gondoltam megkérdezem, hogy okoz-e valami gondot nekik. De akkor nem.
2013. febr. 24. 20:28
 3/3 YourDestiny ***** válasza:
Inkább növényenkénti területet szoktunk megadni, hogy milyen távolságra érdemes őket ültetni egymástól. Viszont ezt szinte senki nem tartja be. A mérettel kapcsolatban inkább a magasság számít. Ne tegyél 30 centis akváriumba olyan növényt, aminek a levele 60 centiméteres lesz, hacsak nem árnyékolás a cél. Inkább a fényednek megfelelően válassz növényeket. A kiválasztott növények egy részének 54 literre 50 Watt világítás se lenne sok, amihez magától értetődő a CO2.
2013. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!