Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akkor mégis csak jól érzi magát?

Akkor mégis csak jól érzi magát?

Figyelt kérdés
Tettetem már fel ezzel kapcsolatban kérdést. Elajándékoztam a zebra dániómat, de mivel 180 literes, tele növényes aksim van 1-et nem tudtam kihalászni sehogy sem, tehát egyedül maradt. Írták itt nekem, hogy dara kórt fog kapni, nem eszik majd, elpusztul. Ez 1 hónapja volt, a hal hatalmasat nőtt, direkt figyelem sokat eszik. A neonokkal csipkelődik egymást, nagyon aktív hal. Akkor lehet, hogy mégis megbarátkozott a helyzettel és jól érzi magát?
2013. febr. 25. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért kapna darakórt? Azért, mert egyedül van? Hülyeség.
2013. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor kapna darakórt, ha valami bazi nagy halak közt lenne, akik állandóan szekálnák. Itt meg ugye nincs kitől félnie.
2013. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
100%
Tény, hogy jobb lenne, ha többen lennének, de kis halak között, ahol nincs stressznek kitéve, nem betegszik le, hacsak félre nem sikerül valami. Ha úgy látod, el van, akkor annak csak örülj. Mondjuk tény, hogy muszáj el lennie, így ha sikerülne kihalászni, attól még elajándékozhatod, hogy ő is csapatba kerülhessen.
2013. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Hát ettől beteg nem lesz csak nem fogja jól érezni magát!
2013. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:
Te se kapnál pestist attól, ha bezárnának tökegyedül egy szép nagy luxuslakosztályba. De egy idő után marhára nem élveznéd a dolgot, akármennyire is jól el vagy látva.
2013. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább olyan mintha néhány kis külföldivel lenne összezárva.
2013. febr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!