Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Darakór! Mit csináljak?

Darakór! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A fekete aranyhalam kopoltyúján, úszóin fehér pöttyök jelentek meg néhány napja. a többi hal még egészségesnek tűnik. talán az okozta, hogy sok hal van az akváriumban. mik a leghatásosabb módszerek a kezelésére? (kezdő vagyok, a tesómé az akvárium, de ő most nincs itthon)

2013. febr. 25. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Itt mindenki a tesójának az akváriumával van elfoglalva, érdekes...


Rakd külön a beteg halat és vegyél neki darakór ellni gyógyszert kisállatkereskedésben.


Amúgy milyen halakkal van egy akváriumban és mekkora az akvárium?

2013. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 _.-Akv-._ ***** válasza:
76%
Viccet félretéve mekkora az akvárium, mennyi hal van összesen, milyen a szűrés?
2013. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 _.-Akv-._ ***** válasza:
0%
Vízcsere?
2013. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de ha különrakom, az nem oldja meg, mert ugyanúgy rajta marad. osztódik, és megint gazdát keres. és mi van, ha már az egész akvárium meg van fertőzve, csak nincsenek fehér foltok az összes halon??
2013. febr. 25. 20:02
 5/13 _.-Akv-._ ***** válasza:
A kérdésekre válaszolj.
2013. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
van 1 aranyhal, (igen,tudom nem szabadna, ő a beteg) 10 guppi, 4 platti, 6 páncélos harcsa. 2 csíkhal. aquael szűrő van. vízcsere heti-2heti 30-40% 120 l az akvárium
2013. febr. 25. 20:03
 7/13 anonim ***** válasza:
A szűrő iszonyat kicsi ekkora akváriumba!De egyébként rakd külön és kezeld gyógyszerrel ha szerencséd van a többi hal még nem kapta meg a kórt ha igen akkor mindenkit kezelni kell!
2013. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mármint akkor kicsi a szűrő ha aquel fan de szerintem biztos az lesz vagy valami kicsi!
2013. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy a szűrővel van a baj, mert az akváriummal együtt volt. akvárium,szűrő+lélegeztető,melegítő egyben volt
2013. febr. 25. 20:13
 10/13 _.-Akv-._ ***** válasza:
De a szűrő, meg az aranyhal lesz a gond. Ide már külső kellene (vagy csak én nem tudok aquael külsőről?), vagy egy nagyon jó belső, viszont ide sajnos az Aquael FAN nem sorolható, a Turbofilternek meg szerintem nagy a teljesítménye biohoz.
2013. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!