Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vannak kisbettáim már úsznak,...

Vannak kisbettáim már úsznak, hogyan tovább? A töbi lennt

Figyelt kérdés

"Kikeltek" a betta ikrák már úszkálnak.

Vettünk nekik malachitzöldet és metilénkéket és még szárított kishalkaját is, fűtőt is. Hogyan tovább azt tudom h le kell fedni a tetejét és lehet nekik tojássárgáját is adni, de keveset.De mit kell még tenni hogy felnőjennek


2009. szept. 10. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Elöször is amit még kell tenned,és nem tudom mennyire tetted meg,olvass el egy két irodalmat a betta szaporításról.Beírod a Google-ba és kihoz 100 oldalt,amiből mindent megtudnál.Amugy vízcsere sűrűn,vízkezelővel,és etetés továbbra is,kb 3mat naponta.Keveset!Nincs szűrődugyhogy ne rohadjon az aksiban a kaja...Szia.(És boccs a durvább fogalmazásért.OLVASS!)
2009. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

olvastam de nem láttam sehol de akk keresek még ameddig csak tudok =)

Ma keltek az enyémek úgy értve h ma kezdtek úszkálni. Mikor lehet enni adni? Mert ha most adok akkor nem esznek még

2009. szept. 10. 20:10
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Ezek szerint ketten vagytok bettások, kérlek olvasd el a másik bettás kérdezőnek írt válaszokat, ott leírtuk a legfontosabb teendőket, azokat tartsd be te is.Azt gondoltam, hogy egy kérdező van, mert ott is most születtek halak.
2009. szept. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Megvannak az ikrák... kérdésnél keresd.
2009. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi akk elolvasom azt is.
2009. szept. 11. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!