Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma vettem (meglévő halaink...

Ma vettem (meglévő halaink mellé 165 l akváriumba) 5 sima neon halat meg 5 zöld neon halat, de nem "keverednek", később majd fognak?

Figyelt kérdés
Mind a két fajta neon tetszett, ezért vettem mindkét féléből, gondoltam így is egy csapatba fognak verődni, de egyenlőre külön úszkál az 5 sima és külön csapatban az 5 zöld. :(
2013. febr. 27. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

"Zöld neon hal" alatt melyik fajt érted? Csak mert mindkettőre szokták használni ezt a nevet:


Hemigrammus hyanuary

Paracheirodon simulans

2013. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fognak, mert nem egy faj.

Csak az eladhatóság miatt hívják zöld neonnak a zöld neont.

A neon csak vörös neonnal állna egy csapatba, de nekik meg más a hőmérsékletigényük.

2013. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát bármelyik is az szerintem nem fognak vegyülni szinte teljesen külön fajok amm meg ha csak az egyik marad legalább 10 fős csapat legyen
2013. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 _.-Akv-._ ***** válasza:
Mennyi halad van? Én vennék mind a kettőhöz még 5-öt ha nem sok :)
2013. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegyél be amanda lazacot. Bár itt nem rajoskodnak, csak esznek, de ők általában követni szokták a neonhalakat.

http://www.youtube.com/watch?v=D70pHy8hGyA

2013. febr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!