Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most a lándzsás vízipáfránynak...

Most a lándzsás vízipáfránynak mik az igényei?

Figyelt kérdés
Az olvastam egyes helyeken, hogy nem fényigényes, es ma meg is örültem mikor megláttam, mert én is úgy emlékeztem, hogy igénytelen növény, meg is vettem, de itt a neten is éltérőket írnak...mekkora fény kell neki?
2013. febr. 27. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi igénye nincs legalábbis nálam nem tom honnan szedik egyes oldalt azt hogy erős fény kell neki... én is láttam már pár helyen.
2013. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
oldalak*
2013. febr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálam sok fényen nem nő, csak algásodik, bárhová is teszem. Ha árnyékba, ha fényre, ha tápozok, ha nem, nem jó neki. Nagyon tetszik, de valahogy nem az én növényem.

Viszont él, régóta megvan - így tartható alacsony és erős fényen is. Csak valami hiánya van nálam, erre kell rájönni.

2013. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kevés fény alatt, és tápozás nélkül tartom, és nem mondom, hogy nem láttam már szebbeket neten, de nem néz ki rosszul, nem barnul el, kicsit algás, de azt meg a garnéláim szeretik.


Szóval alapvetően az igénytelenebb növények közé sorolnám.

2013. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:
Fény szempontból egyáltalán nem igényes, de egy rendes tápozásra szüksége van, hogy szépen fejlődjön. Tápozás nélkül sem pusztul el, de gyök kettővel fog nőni. Most két változatát tartom, a windelov és a philippine fajtákat, fényben is és árnyékon is szépen fejlődnek. Az erős fényen lévő tövek tele vannak új és fejlődő levéllel, árnyékban lassabbak, de nem vészesen.
2013. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!