Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhal kérdés? (Bővebben lent)

Aranyhal kérdés? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma vettem egy fekete aranyhalat ajándékba Holnap adom oda neki.Most beleraktam egy nagyobb befőttesüvegbe.A kérdésem,hogy nagyon rossz lehet neki,és hogy mivel etessem?Mondtam az eladónak,hogy ajándékba lesz,és hogy holnap tudom csak odaadni,azt mondta addig nem lesz baja.
2013. febr. 28. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Igen nagyon rossz helyen van!

És ajándékba aranyhal?

Tudod milyen helyre kerül?(Mekkora akváriumba...stb?)

Tudod mik az igényei ennek a halnak?

2013. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Remélem tudod, mik kellenek egy aranyhal tartásához. Akinek ajándékba lesz, remélem van erős szűrése, minimum 150l-es akváriuma, és nincs benne egyéb hal. Ja ,és tudja nyáron is tartani a 22 fokos víz hőmérsékletet.


És egy kérdés a végére: ha holnap adod oda, miért hoztad el ma a boltból?

2013. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 akváriuma van az illetőnek:) Nagyon ért hozzá,van aranyhala,csak nem fekete
2013. febr. 28. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet 5 akváriuma ha nem ért hozzá tudsz nekünk mondani pontos körülményeket?!(Nem biztos hogy ez a legjobb ajándék mi van akkor ha nem fér el nála több nem akart többet nincs hely neki?Ez egy élőlény nem pedig egy tárgy amit kidobhatsz ha nem kell!)
2013. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zakos ***** válasza:
Azért óvatosnak kell lenni ezzel a hal-ajándékokkal. Nem is igazából azért, mert azt az egy napot nem bírja ki nálad, de ezeket érdemes előre leegyeztetni. Én már látatlanban kaptam ajándékokat az akváriumba; hááát annyira nem örültem neki. Szinte mindennek más az igénye. (Tudom, nem ezt kérdezted.:) )
2013. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Platypus ***** válasza:
Ne adj neki enni. A halak hidegvérű állatok, nagyon kevés kaja kell nekik és semmiféle gondot nem jelent, ha néhány napig nem esznek. 5 liter aggasztóan kevés víz, ha a halad eszik és ürít, saját magát mérgezi benne. Remélem az ismerősöd tényleg ért az aranyhalakhoz.
2013. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!