Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit jelent ha az aranyhalam...

Mit jelent ha az aranyhalam hassal felfelé úszik a vizben?

Figyelt kérdés
lehet hogy félig meg bénult mert fél oldalasan mozog. az enni valót sem találja meg azt hiszem vak is. csak ezt nem értem mért fordul hasra :( egyre gyakrabban hassal felfelé meg áll :( mit jelent?

2013. márc. 3. 19:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azt akarják neked mondani, hogy az akváriumod annyira kicsi, hogy a hal a saját ürülékében, és kajamaradékában úszkál. Elkezd lebomlani, gázt termel, megmérgezi a halat. Nagyon kicsi az a 5-10 liter. Remélem segítettem.
2013. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Az az 5-10 liter...bocsi.
2013. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 _.-Akv-._ ***** válasza:
Milyen éhezés? Miről beszélsz? :D
2013. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
ez egy fekete teleszkóp szemű volt egy másik teleszkóp szemüm is volt és az is meg halt. mikor az az aranyhal aki már meg halt avval eggyütt vettem egy narancssárga átlagos aranyhalat és az még mindig jólvan. a teleszkóp szemű aranyhal mért hal meg az akváriumomba és narancssárga hogy hogy szeret ott? pedig ugyan akkorák?
2013. márc. 3. 20:48
 15/24 A kérdező kommentje:
am meg éhen halás mert VAK!
2013. márc. 3. 20:49
 16/24 Platypus ***** válasza:
100%
A halak vakon is prímán megtalálják a kaját. Azért nem eszik, mert döglődik.
2013. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
2 halad volt 5 literesbe , most nem tudom hogy sírjak e vagy nevessek , én se vagyok vmi jó szívű hal tartó mert 1 veliféra párt tartok 90 literes akváriumba de sajnos még akkor vettem amikor tudatlan voltam most meg nincs akinek eladjam mert ha vissza viszem lehet hogy 20 literesbe kerülnek így inkább marad végül is már 1 éve meg vannak kifejlett egyedek szóval nagy baj nem lehet
2013. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Valaki úgy néz ki unatkozik...KAMU KÉRDÉS!!!
2013. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18 as biztos hogy nem kamu ! mivel rengetek ember használ még most is gömbakváriumot , mivel még mindig árulnak akvarisztika üzletekben , meg a kérdezőnek ott a neve ha trollkodna biztos hogy anonim tenné meg az egész irománya látni hogy komolyan kérdi
2013. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Azért mert ez amit csinálsz állat kínzás!30 liter alatt nem tarthatsz gerinces emlőst!Aranyhalat meg főleg nem mert alsó hangon is 150-200l!
2013. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!