Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit jelent ha az aranyhalam...

Mit jelent ha az aranyhalam hassal felfelé úszik a vizben?

Figyelt kérdés
lehet hogy félig meg bénult mert fél oldalasan mozog. az enni valót sem találja meg azt hiszem vak is. csak ezt nem értem mért fordul hasra :( egyre gyakrabban hassal felfelé meg áll :( mit jelent?

2013. márc. 3. 19:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogom megérteni az ilyen buta embereket. Arra mindenkinek van esze, hogy a gyakorikérdésekre kiírja az ostoba kérdéseit, de hogy beírja a keresőbe, hogy aranyhal, arra nincs.

Mert akkor kb. 1 perc után rájönnél, hogy ahogy a halaidat tartod, az bőven kimeríti az állatkínzás fogalmát. Az aranyhalnak minimum 150 liter kell!

2013. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Bazseee_ ***** válasza:
1aranyhalra 80 litert kell szàmolni minimum de egyedül nem érzi jòl magàt szal...
2013. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én meg annyira nem értem ezt a hülye aranyhal-mániát! Mintha más díszhal nem is létezne. A média nagyon rossz reklámot csinált szerencsétlen aranyhalaknak, mindegyik hülye lakáshitel reklámban szegény egy öt literes bonbonos üvegben úszkál :( Nem is beszélve Lassard parancsnok "akváriumáról" a Rendőrakadémiából, szóval rossz példa van bőven. De legkorábban szerintem már Walt Disney szúrta el a Pinokkióval. Azóta minden gyerek aranyhalat akar gömbüvegben :(
2013. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy kamu. Az ennyire vadbarom ember ritka. Leírják neki 100x, hogy mi a gond, erre itt hülyéskedik.


Ha meg nem kamu, a két kezét el kéne törni az ilyen gennyes állatkínzóknak.

2013. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!