Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rakhatok 2 db almacsigát az...

Rakhatok 2 db almacsigát az aksimba?

Figyelt kérdés
Szeretnék rakni a 160l-es akváriumomba 2 db-ot!Ha jól tudom akkor az almacsiga nem hímnős és azt szeretném még emelett megérdeklődni hogy hogy tudom meg állapítani hogy két hímet vagy két nőstényt hozzak haza hogy ne szaporodjon el túlságosan és hogy ha rakok bele 2-t akkor az mennyibe befolyásolja a telepítésem?(Arra gondolok hogy sokat piszkítanak ezek az állatok?)

2013. márc. 4. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
hát én a 250literesembe vettem 6darabot, már lassan 1 éve benne vannak de nem szaporodtak:D
2013. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nagy szerencséd van!!! :DD
2013. márc. 4. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
más ismerősömnek is vannak almacsigája és az sem szaporodott! nem olyanok mint a sima barna csigák amik 2hét alatt elszaporodik úgy h ki sem lehet írtani :D
2013. márc. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!