Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A törpe tarisznyaráknak...

A törpe tarisznyaráknak szüksége van arra, hogy ki tudjon menni a szárazföldre?

Figyelt kérdés

Néztem róluk egy ismertető videót, ami szerint elég neki csak a víz, de most elolvastam róluk egy cikket és ott meg azt írják, hogy ha nem tudnak kimenni a szárazra, akkor kb 3 héten belül megfulladnak.


Most akkor hogy van ez?!


Ezen felül minden tapasztalatot és tanácsot szívesen fogadok a tarisznyarákokról!


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. márc. 5. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Figyelj, én tartottam kettőt régen és rengeteget voltak kint. Kiültek a kő tetejére. Tüdejük van, nekik ki kell menni levegőt venni, meg szeretnek is kimászni.


Szal az a videó, amit egy állatkereskedő dumál róluk, az úgy hülyeség ahogy van.

2013. márc. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyébként marha jól tudnak futni kint ha lerakod egy asztalra.

De azért kell, hogy legyen nekik akvaterrárium, mert kb ugyanannyit vannak bent mint kint. És ha nem tudnak kijönni, akkor kimásznak a szűrőn. Megoldják, de ha nem tudnak kijönni sehol levegőért, akkor megfulladnak.


[link]

2013. márc. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Én is beszoptam az eladó által mondottakat, mármint, hogy csak vízben él. Szerencsére nálam is volt lehetősége felmászni a felszínre, amikor észrevettem, hogy órákon át kint sütkérezik a leveleken, készítettem pár kényelmes szigetecskét. Az biztos, hogy jól bírják a víz alatt,mert a boltban hetekig elvoltak, ott ugyanis nem volt lehetőségük kimászni. Ezek után a napozón etettem, így nem került konfliktusba a halakkal a kaja miatt.
2013. márc. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen szükségük van kimászóra, de valamiféle hungarocell darab, vagy az akvárium üvegére ragasztható kimászó nem elég. Fontos hogy mindig legyen nekik növény amit tudnak enni, csipkedni. Egy pici só is kell a vízbe.
2013. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!