Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék egy bruttó 140...

Szeretnék egy bruttó 140 literes aksiba sügéreket telepíteni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a méret miatt nem sok lehetőség van, de érdekelne a véleményetek, hogy mit ajánlotok. Illetve, hogy miből mennyit és mit mivel lehetne összerakni.

Köszi szépen.


2013. márc. 7. 20:50
 1/6 Pendulum92 ***** válasza:
Én egy szép kis sokcsíkú csigasügér kolóniát raknék bele.
2013. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, egyébként arra van ötleted, hogy csigaházat honnan lehet beszerezni? (a mezőn kívül :)) Egyébként még várok más lehetőségeket is.
2013. márc. 7. 21:03
 3/6 anonim válasza:
Rétről
2013. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pendulum92 ***** válasza:
Hát, biztos árulnak boltban is, itt-ott, de én még nem találkoztam vele sehol. Ha van is, irreálisan drágán adják. Legegyszerűb tényleg a természetben szedni üres éti csiga házakat. Ilyenkor sok megdöglik, és van dögivel.
2013. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 YourDestiny ***** válasza:

Ha afriaki, akkor...


140 literen működhet néhány közepes méretű egyfajos is. Ha az akvárium hossza meg van 100 centi, az nagy pozitívum lenne. Egy kisebb aranysügér csapat simán működne mondjuk 1 hím 3-4 nősténnyel, plusz harcsák. De a torpedósügereket is megnézheted. Aminek még elég, az a brichardi, de belőle csak egy párt tennék, és a társítással is óvatosan, mert elég szigorú, ha valaki a területére téved. Ezen kívül a kisebb, könnyen beszerezhető fajok közül ott van az említett csigasügér.


Ha amerikai, akkor...


Nézd meg a törpesügereket. Szinte kivétel nélkül színpompás kis hal az összes, de arra figyelj, hogy egyesek lágy vizesek.

2013. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. márc. 10. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!