Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy szedjem ki a kishalakat?

Gergo1998 kérdése:

Hogy szedjem ki a kishalakat?

Figyelt kérdés
Van egy Porcelánsügér párom. Általában 50-60 kishaluk szokott lenni de csak 2-3-t tudnak felnevelni szeretnék kiszedni pár kicsit és külön felnevelni hogy több maradjon meg, de nem tudom hogyan mert ha felnyitom az akvárium tetejét mindig elbújnak

2013. márc. 7. 21:28
 1/7 _.-Akv-._ ***** válasza:
OFF: Mekkora az aksi, és mit szeretnél csinálni 40-50 hallal?
2013. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
110 literes és el szeretném őket adni
2013. márc. 7. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebbe nem hiszem hogy belemennek, de egy próbát megér.

Én csak neonhalat fogtam így (kaját kell rakni a flakonba).

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xb_k2..

2013. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg egyszer beraktam egy hörcsög bújkálót, ilyen típusú,

[link]

amiből egész hosszú csőrendszereket össze lehet rakni, csak nekem teljesen átlátszó volt.


A nagy sügerem lakásnak használta, és amikor át kellett raknom a másik akváriumba, akkor azzal együtt emeltem ki, mert hát belebújt. Másképp nem lehetett, de így tulajképp háló sem kellett hozzá.

2013. márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Én a leszívóslaggal szoktam kiszippantani az ivadékrajt, a végére teszek egy kis tölcsért, hogy ne sérüljenek. A felszínen úszókat én is csapdával szedem ki, csak én hálóba szórom a kaját.
2013. márc. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! mindenképpen kipróbálóm mindegyik módszert :)
2013. márc. 8. 14:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy használaton kívüli szűrővel oldom meg, ami felett annyi vízréteg van h oda menekülhessenek a kicsik de a nagyok már ne férjenek hozzájuk. De nyilván bármilyen felület jó ami felett csak annyi vízréteg van h odabújhassanak a kicsik.
2013. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!