Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire éri meg üvegessel...

Mennyire éri meg üvegessel csináltatni akváriumot?

Figyelt kérdés
Meg tudják-e szakszerűen csinálni és mennyiért?

2013. márc. 8. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Üveges drága. Kérj árajánlatot mielőtt bólintasz.
2013. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az üveges tényleg drága. Én is szétnéztem egy pár hónapja, igaz én rágcsálóknak terveztem terráriumot csináltatni. Összehasonlítottam állatkereskedésben kapható kész akváriumot vagy terráriumot és azt vontam le, hogy a kereskedésben sokkal olcsóbb. Például egy 40 litereset körülbelül 3000 forintért meg tudtam volna venni. A másik helyen (állatbolt ez is) 65 forint literje az akvának is, és a terrának is. Ja és már kisállatkereskedésben is vesznek fel megrendelést, ott is lehet csináltatni.
2013. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó: te hol láttad ezeket?

2013. márc. 8. 21:26
 4/7 Platypus ***** válasza:
Azok az üvegesek, akik az állatkereskedések beszállítói, általában jó áron dolgoznak és tapasztalatuk is van elég. Eddig három akváriumot csináltattam(állatkereskedésben rendelve) egyedi méretre, és nem kértek el érte nagyobb literárat, mint a készen árult példányokért.
2013. márc. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Én Debrecenben láttam ezeket!
2013. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2013. márc. 9. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:

ha jók a szabvány méretek, akkor ennél olcsóbbat nem találsz:

[link]


Üvegessel nem érdemes.


Én csak azért csináltattam üvegessel, mert fúrattam rá lukakat is, de csak lapokat vágattam (ez az üveges nem tud akváriumot ragasztani) aztán én ragasztottam össze. Így is drágább volt, mintha készen megrendeltem volna a díszhal boltból az akváriumot, csak mivel kellett nekem az üveglapokról számla, ezért nekem így volt jó. Meg annyi, hogy ez az üveges közelebb is van hozzám, itt van a sarkon, és pikpakk levágta és szépen lecsiszolta az éleit. A díszhalasnak az akváriumgyártó embere nem csiszolja le olyan szépen. Persze lehet csináltatni sok helyen és biztos van aki szebben csinálja.

2013. márc. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!