Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szivárványos guppit lehet...

Szivárványos guppit lehet hűtőtáskában tartani porlasztós levegőztetővel?

Figyelt kérdés

2 hűtőtáskám van, 18 literes a kisebb, a nagyobb kb. 30l.

A kicsi fehér, a nagy vörös színű. Porlasztóval lehet szivárványos guppit benne tartani? Melegítő úgy olvastam nem kell, mert nem túl melegigényes. Mi kell még hozzá?

Azért guppit akarok bele, mert igénytelen. Egyébként van rendes akváriumom is, de ott szifók, plattik, neonhalak és botiák vannak. Amit ott tartottam guppit kipusztult mind.

Arra jöttem rá, a halak nem bántották, csak igényeik voltak mások. De újra szeretnék guppit, és most nincs elég pénzem egy másik akváriumra, de lehet nem is kell nekik. Tarthatok hűtőtáskában guppit?



2013. márc. 12. 11:49
 1/4 bamboochatheone ***** válasza:
Ne tarts benne halat!
2013. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felőlem. De 30 liter alatt ne sérts törvényt.


Egyik ismerős fehér dobozokban tart halakat, de azok kb 60-70 literesek. Nem tudom hol honnan szedte.

2013. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is csak szaporítani akarom, semmi mást. A nagyobb akvárium nem képes erre, vagyis ezt mutatta eddig.
2013. márc. 12. 12:34
 4/4 izomszörp ***** válasza:

Mint a nevébe is benne van teljesen más célra használatos!

Nem igazán kellene benne halakat tartani! Max fagyasztottat, és az se díszhal legyen!

Inkább várj egy picit,és gyűjts össze egy kis pénzt kisebb akira, hogy ki tudd elégíteni a guppik igényeit! Szebb is lesz mint a hűtőtáska! :)

2013. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!