Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miert nem maradt meg nalam a...

Miert nem maradt meg nalam a guppi?

Figyelt kérdés

Regebben vettem 10 guppit, 80l aksiba, csak algaevovel es szifoval tartottam. A szifok szaporodtak, a guppi kicisik megnem nottek fel. Igaz, ez az en hibam volt. De a nagyok elpusztultak. Nem volt se botiam se pancelos harcsam. A talajon rajtamaradtak a kajamaradekok. Utana csak szifot tartottam. Majd ujra vettem guppit, es megint elpusztult, pedig volt botiam. Most plattit es szifot tartok, sok kicsinyuk is van, sot felnott is. Szoval miert volt ez, mert most megprobalkoznek ujra szaporitani is? Esetleg nagyobb, 60l dobozfeleben v. hutotaskaban ami 40l tarthatom?

Mit csinaljak, h megmaradjon? A kicsi halakat mar megtanultam felnevelni, csak lehet a nagyokat masabbul kell tartani.



2013. márc. 12. 14:04
 1/1 Simon Márk1999 ***** válasza:
2013. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!