Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyenbe tényleg lehet bettát...

Ilyenbe tényleg lehet bettát tartatni?

Figyelt kérdés
[link] szerintem ez nagyon kicsit neki,nem is tud úszni se,sőt még megfordulni se
2013. márc. 13. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehet.
2013. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát ebben egyáltalán nem lehet, még tartani sem, csak kínozni.


minumum 30 literes akváriumban lehet tartani egyet, de jobb lenne egy 45!

2013. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pendulum92 ***** válasza:
Aki ilyet készít egy bettának, na, azt dobnám be egy 100 literes hordóba, hogy éljen ott mostantól.
2013. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Platypus ***** válasza:
Az európai törvények szerint nem. De ez nem akadályozza meg a gyártókat és forgalmazókat. Ebben szerintem egy hétig sem élne a hal, még napi vízcsere mellett sem.
2013. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még arra se jó hogy hazahozd a bettádat a boltból. Egyébként előttem már mindent leírtak. =)
2013. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 izomszörp ***** válasza:
NEEEEEEM!!!!!!
2013. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs az offért. Képzeljétek az én bettám más halakkal egy 180 literes aksiban van. Jól is érzi magát, de mióta betettem az egyik halnak egy szülő szobát annak az egyik fogójába bújik be. Ilyen szülőszoba:

[link]

És ennek az oldalába bújik. Szerintetek azért, mert az állatkereskedésben kis helyen volt? Úgy sajnálom és gyakran mozgatom a szobát, hogy bújjon ki.

2013. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 YourDestiny ***** válasza:
Lehet, amíg hazaviszed a boltból. De ebbe még a boltban sem hagynám, a pohárban is több a hely.
2013. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Haa valaki kínozni szeretné a bettáját ez az eszköz alkalmas rá
2013. márc. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!