Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pseudomugil gertrudae tartható...

Pseudomugil gertrudae tartható garnélákkal?

Figyelt kérdés

Nem fogja bántani a Red Cherryket?

Bírja a vízhőmérséket változást? Nincs fűtőm az akváriumban, mert a garnélák nem igénylik. Ezek a halak mennyire ellenállóak ezt figyelembe véve? (télen 21-22 fok, nyáron 26 fok körül)



2013. márc. 14. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

ha nem hirtelen változik a hőmérséket simán jó nekik. elég igénytelen.

nem bántja még a kisgarnélákat sem.

2013. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet így tartani őket. Nálam is volt már 22 fok a konyhában és a gertrudákat nem zavarta. Volt mellette yellow garnéla is, de azt nem mondtam, hogy szaporodott. Lehet, hogy valamelyik hal megette a kis garnélákat.

Most külön vannak a garnik, de bekevertem red cherry közé, így már látok kicsiket, de nem sárgák, nem barnák a kicsik, hanem pirosak, hát lehet, hogy csak a red cherryk egymással csinálták :)

2013. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem keverve van, csak 2db gertrudae van benne, a többi az egyéb nano hal.
2013. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A hőmérséklet nem hirtelen változik, télen, március elejéig 21-22 fok, és onnan folyamatosan megy felfele 26 fokig, azt kb júliusban éri el. Tehát 3 hónap alatt változik 4 fokot.

Akkor ez így jó lesz nekik? Ti hány db-ot ajánlotok belőlük, 35l-be? Én olyan 5-6 db-ra gondoltam. Ők rajhalak, vagy nem annyira?


hable: milyen halak voltak neked a yellow fire-ek és a gertrudae-k mellett, ami megehette a kicsiket? A yellowok nem párosodnak az RC-vel?

2013. márc. 14. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:

A urophthalmoides a legkisebb, utána a galaxy, aztán az erythromicron, majd a gertudea, utána a pauciperforata, és a rubrodorsalis a legnagyobb. Gondolom valamelyik nagyobb hal lehetett a hunyó.


Össze tudnak párosodni a redek a yellow-val, de engem nem zavar. Bármikor szét tudom válogatni őket. Egyelőre nem foglalkozom velük ilyen szinten, csak úgy együtt vannak és azt csinálnak amit akarnak.

2013. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem. Szép kis csapat lehet ez a nanohalas aksidban. :D


És akkor a gertrudea-ból te hány db-ot javasolnál az RC-k mellé? Rajhalak, vagy nem annyira? 5-6db megfelelő lenne?

2013. márc. 15. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!