Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jól megférnek együtt? Milyen...

Jól megférnek együtt? Milyen lett?

Figyelt kérdés

több éve megy az aksi... imádjuk a férjemmel együtt :)


[link]


[link]


[link]


[link]


korábban kérdeztétek, igen egy cápamárna és egy gurámi van a képen. a gurámi jó idős, nem bántják egymást.

az aranyhalak miért nem szaporodtak eddig? ők a legidősebbek, több mint 3 éve vannak meg.

van benne még algaevő, gömb molly, albínó harcsa csak az elbújt, meg még pár másfajta hal.

aki hülyének nézne hogy a mai este már 3x kérdezek, azért mert eddig törölték mindet.... :(


2013. márc. 17. 22:21
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
42%
Igen nagyon aranyosak, szerintem nem lesz baj velük:)
2013. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 YourDestiny ***** válasza:

Szép. Mondjuk picit természetellenes, a fa dekor (a háttérre gondolok) nem teljesen illik össze a nagy aponogetifoliákkal, de ettől függetlenül nekem tetszik. Az akvárium egy kicsit picinek tűnik, a cápaharcsának meg biztos, hogy kicsi, nem fog tudni megfelelően kifejlődeni.


Az aranyhal hidegvízi, normál esetben sem szabad 22-23 foknál melegebb víben tartani őket. A szaporodáshoz le kell vinni a víz hőmérsékletét 13-11 celsiusra. A meleg víz miatt nem szaporodnak.

2013. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az aranyhal egyáltalán nem illik össze a többi hallal, cápamárna meg nem is való ekkorába.
2013. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 YourDestiny ***** válasza:
100%
Igen, a fő kérdésre nem válaszoltam: a haltársítás nagyon nem jó.
2013. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
És akkor hogy harmadszor is válaszoljak: az akvárium szép, de elég átlagos.
2013. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

200 literes.

értem a szaporodási problémát, köszönöm.

a háttér olyan fa hatású, kompletten vettük az aksit több mint 3 éve 150.000 ft.-ért, a háttér tényleg fa hatású de nem fából van :)

nincs benne fűtés, átveszi a szoba hőmérsékletét ami 23-24 fok.... amásik nevelő aksiban van a fűtő, de soha ezzel sem volt gond!!


van egy 30 literes nevelő aksink is, abban most black molly ivadákok vannak, abból is jön ebbe majd pár darab, előtte a gömb molly szült jó sokat, abból is pár jött ide a többit elajándékoztam.

2013. márc. 17. 22:37
 7/24 anonim ***** válasza:
Maga az elrendezés jó, de a halválasztás nagyon rossz :(
2013. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nem teljesen illik össze a nagy aponogetifoliákkal-----ez mit is jelent nálad??
2013. márc. 17. 22:38
 9/24 A kérdező kommentje:
miért nem jó a halválasztás?? megmaradt a kicsi kezdő 30 literes aksiból a 2 öreg aranyhal és a gurámi. nem volt kinek odaadni és jött ebbe bele. hova rakjam? odaadni nincs szívem, szeretem őket... :( vagy ki nem illik a képbe?
2013. márc. 17. 22:40
 10/24 YourDestiny ***** válasza:

Persze tudom, hogy nem fa, műgyanta háttér :)


Hát arra gondolok, hogy az ilyen fa meg sűrű növényzet valahogy természetellenes picit. De amúgy tetszik a háttér, jó bele a plusz vasfa is (ha az vasfa jobb oldalt), és az aljzat is odaillő. Szóval szerintem nem rossz, és egyébként is az a fontos, hogy neked/nektek tetszen.

2013. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!