Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A kis guppykat így nevelhetem?

A kis guppykat így nevelhetem?

Figyelt kérdés

Születtek kishalak, egy nagy befőttesüvegben egy kis világítással feltudom őket nevelni annyira, hogy már biztonságosan visszatehetem a nagy akváriumba? Sajnos nincs lehetőségem még egy, nevelő akváriumot berendezni!


Köszönöm!



2013. márc. 18. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a levegőztetést meg tudod oldani akkor menni fog, nekem először volt 5 guppim aztán vettem hozzá még 10-et aztán 1 évvel később lett kb 200-250 kicsi, azokhoz már vennem kellet külön akváriumot
2013. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Hát ilyen lett a helyük. A levegőztetést a napi kis vízcserével tudom megoldani csak. Talán tudok egy szögletes 20-25 literes akváriumot szerezni.


Összetört lemezes táppal napi egyszer etessem őket csak? Esetleg van fagyasztott eleség amit a nagyok kapnak!

2013. márc. 18. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így borzasztó nekik, bár szépen berendezted, de technika nélkül semmit nem ér az egész. Csak szenvednek az ammóniában, azt nem lehet vízcserével szinten tartani. És aljzatporszívózni sem tudsz. Inkább egy nevelőhálót vegyél 1000 Ft-ért.
2013. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok ha mást nem tudsz, világítást ne kapcsold ki
2013. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!