Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A folyékony tápot naponta,...

A folyékony tápot naponta, vagy a heti vízcsere után öntsük egy hétre elegendőt?

Figyelt kérdés
A naponta alatt azt értem, hogy a heti javasolt adag egyhetedét(1/7) önteném be naponta. Fecskendővel kimérve.

2013. márc. 19. 17:02
 1/6 bamboochatheone ***** válasza:
Attól függ milyen táp. Szóval?
2013. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tropicalfish saját termék gondolom. Az van ráírva, hogy 5ml/50l/hét ,de megkérdeztem és lehet naponta is adagolni. Csak akkor le kell osztani.
2013. márc. 19. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden folyékony tápot lehet naponta adagolni, ha valakinek van kedve hozzá mindennap méricskélni. Az jobb a növényeknek, de lehet hetente is, vízcsere után. Szerintem teljesen mindegy.
2013. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, csak akkor ha hetente cserélném, akkor egy ideig sok tápanyag van az akváriumban, és az utolsó napoknál meg kevesebb, így nem lenne egyenlő. De lehet, hogy nincs igazam. Ha naponta adagolom, akkor stabil szinten van.
2013. márc. 19. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:

De igazad van, azért jobb a növényeknek a napi adagolás.


A high tech akváriumosok leginkább naponta adagolják, de én nem szórakozok ilyenekkel, sőt. Ha olyan övényem van aminek táp kell, még hetente sem. Havonta bedobok a gyökeréhez egy növénytápot és kész. Kioldódik biztos az is a vízbe.

2013. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, nekem nem high-tech aksim van, akkor számomra majdnem mindegy, hogy hogy adagolom szerintem. Akkor lehet, hogy én sem fogok vele veszkődni. :)
2013. márc. 19. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!