Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Alakul? Mit gondoltok?

Csejani kérdése:

Alakul? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A jávai mohát ma kötöztem az ágra és a kőre + kapott az aski pár új növényt!


[link]

[link]

[link]



2013. márc. 20. 22:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem nagyon ötletes, és jól néz ki!:)
2013. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 _.-Akv-._ ***** válasza:
Nekem tetszik :) És mintha a sajátomat látnám, elég ritka ez az aljzat, pedig szerintem tök jó :D
2013. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát asszem elárulhatom hogy tőled vettem az ötletet erre az aljzatra! :D
2013. márc. 20. 22:54
 4/12 _.-Akv-._ ***** válasza:
Ó, köszönöm :) :D
2013. márc. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem rossz :) de nekem továbbra se tetszik ez az aljzat :D


az ott érdes tócsagaznak tűnik a háttérben :) amennyiben arról van szó, vigyázz vele mert nagyon de nagyon gyorsan fejlődik ha megfelelően van tartva, én konkrétan hetente nyírom, hogy beférjen az akiba :D

2013. márc. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 YourDestiny ***** válasza:
Nem tudom, milyen volt korábban, de most nem rossz. Egyedül két dolog van, ami nem tetszik, a két műtárgy. Ha azt kicserélnéd két szép kőre, akkor nagyon jól fog kinézni, á la perfection.
2013. márc. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen, jól alakulgat
2013. márc. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pendulum92 ***** válasza:

Alakul, szépül


Én még annyit csinálnék, hogy több aljzatot hordanék hátulra, hogy jobban lejtsen a frontüveg felé. Eléggé meg tudja nagyobbítani a teret.(optikailag)


Ha majd elkezdenek nőni a növények egyre szebb lesz ;)

2013. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Destini egyenlőre nem tudtam szerezni szebb köveket de tervbe van véve a csere!
2013. márc. 21. 15:04
 10/12 A kérdező kommentje:
Pendulum: amikor az aljzatot beleraktam az aksiba még magasabb volt hátul de elöször a vízáram alakítot egy kicsit amikor meg a növényeket beleraktam én túrtam szét kicsit amióta meg van pár hal is ők is egyengetik így már nem sok szint különbség van. Szerintem kevés lett az aljzat de már most így hagyom ezért nem rendezem át talán majd egy nagyobbtereprendezéskor később de köszi az észrevételt!
2013. márc. 21. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!