Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a gorbemrol?...

Mit gondoltok a gorbemrol? Hogy alakul, mondanatok velemenyeket? Minden erdekel! Jokor huzta be a peteerest? Es mikor tesztelhetek legkorabban?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 25. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem 15-én volt peteérésed.Én ahoz számolnék 2 hetet és akkor probálkozz teszttel. Amugy szép a görbéd ha igy fenn is marad. Sok sikert! Majd ird meg az eredményt. Én a nem várt elött 2 nappal már pozitivot teszteltem.
2009. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi! Gratulalok! Akkor kb 4 nap mulva probalkozhatok tesztel? :) Remelem addig nem esik le a hom, en nem is jon meg! Majd megirom mi lett mindenfelekeppen! Koszi a drukkot!
2009. júl. 25. 09:49
 3/11 A kérdező kommentje:
Es 15-en vagy a 15. napon gonotad? En tenyleg tok bizonytalan vagyok mikor volt, hogy mikortol szamolja a 14 napot!
2009. júl. 25. 09:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 18.napra gondolnám inkább!
2009. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
18.?? Es miert akkora? Hat szerintem 14-16. nap e kozott valamikor, kifejtened miert akkora gondoltal?
2009. júl. 25. 10:31
 6/11 anonim ***** válasza:
09.40es vagyok. Én már nem vezettem az utobbi időbe hőgörbét mert elég sokszor rossz helyre huzta. Ha a görbédet nézem akkor is 15-e:) elég leesett a hőd és az ovulácios teszted is azt mutatja,hogy akkor voltál a legtermékenyebb.Én mondjuk megérzem a peteérésem azon a napon szurkál a petefészkem és olyan érzés mintha megakarna jönni. Persze vannak kivételek. Drukkolok a babáért:)!!!Jó esélyed van. Irtad,hogy szoktad figyelni a méhszájadat,én is néztem .Nem fordul el neked egy kicsit?
2009. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
en is 15re gondoltam inkabb mert amikor egyutt voltun olyan furam ereztem a mehszalymat. csak az nem ertem hogy akkor masnap miert volt meg + az ovuteszt. Szoktam figyelni a mehszalyamat, es most font van es zart. De hogy erted hogy elfordul?? Ezt nem ertem hogy fordul?
2009. júl. 25. 10:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert még 16án is termékeny napod volt. A babatervezök otthona cimü oldalon olvasgathatsz rólla. Ugy értettem,hogy elfordult,hogy nem érzem azt a gömb alakot,szóval a méhszájamat.Elég nehéz igy leirni:)Na azt tudod milyen formája van ugye?Normál esetbe amig nem voltam terhes középpen helyezkedik el és csak azt a gömb formát éreztem,most meg mintha lenne valami szára és a gömb elhajlik balra ,tehát esélyem sincs megérinteni. Azt mondják ez normális,hisz igy védi meg a magzatot a fertőzésektől. Persze nem mindenkinek. Én már kétszer szültem lehet azértérzem ennyire pontosan. Ez már nekem egy előjel volt meg az is,hogy én menzi elött állandóan folyásom volt most meg semmi.Az első babámat jóval a kimaradt menzi után 2 héttel mutatta ki a teszt a másodikat a doki mondta meg,hogy már 4 honapos vagyok:) Szoptattam, meg nem is volt szülés óta menzim,szóval az egy csoda baba lett:) Most 6 év után szerettünk volna ujra babát ami viszont nagyon nehezen jött össze.3 honapja volt egy vetélésem is. Most bizok benne,hogy minden rendbe lesz,vitaminokat is szedek. Amugy a pregnacare nevü vitamint nagyon ajánlom,már fogamzás elött lehet szedni. Irj majd,hogy alakul. Drukk!!!
2009. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt a nem mindenkinek,ugy értettem,hogy nem mindenkinek hajlik el:)
2009. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi, tok jol leirtad! Nincs elforduva, de elegge magasan van epphogy elerem az ujjammal. Nekunk elso babo lenne es 5 honapja probalkozunk. Koszi a drukkot es majd irok hogy mi lett.
2009. júl. 25. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!