Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek az atman AT-304...

Szerintetek az atman AT-304 vízpumpa nem túl hangos? Www. Akvariumplus.hu/webshop/product/atman-at-304-vizpumpa-4236 És szabályozható? Meg mekkora cső kellhet rá?

Figyelt kérdés
Külső szűrőt csinálnék belőle!

2013. márc. 21. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
[link] bocs a link rossz lett!
2013. márc. 21. 21:48
 2/7 A kérdező kommentje:
[link] és róla is ezeket szeretném meg kérdezni! Előre is köszönöm és megy a zöld kéz!
2013. márc. 21. 21:49
 3/7 YourDestiny ***** válasza:
Nekem a legkisebb van ebből a szériából, a 301-es. Azt lehet szabályozni, tehát akkor a komplett szériát lehet. Alul el lehet zárni félig a nyílást. Hogy hangja lenne-e, nem tudom. Némelyik Atman zajos kicsit, a legtöbb viszont nem. Az enyém csendben működik, meg se nyikkan. Hogy ebből lehet-e arra következtetni, hogy a széria minden darabja csendes, azt döntsd el te :) Egyébként az a 600 meg 800 liter per óra még nem sok, szerintem nem lesz hangja.
2013. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem a 305-ös van és ilyen locsoló tömlőt rá tudok húzni

[link]

Ebbe a csőbe a kisújjam belefér.

2013. márc. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De egyébként volt hozzá többféle átalakító.


Volt amikor 20-as pvc csövet húztam rá. Amikor a tengerihez használtam felnyomó pumpának.


Legutóbb meg egy pumpás leszívócsőnek a fehér harmonikás csövét dugtam bele. És ne a koszt nézd, mert már ráférne egy takarítás :) [link]

2013. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek a harmonikás csövek azért vannak, pl a szürke az mosógépcső, mert így nem olyan hangos a lezúduló és a felmenő csobogás. Amúgy maga a pumpa az halk, de azt ahogy a víz megy a csövekben, azt lehet hallani.
2013. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 _.-Akv-._ ***** válasza:
Azt nem tudod megnézni, hogy 12/16, 16/22, vagy 9/12 cső megy rá? Vagy mindegyikre van alakító?
2013. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!