Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aquatic nature pro soilos...

Aquatic nature pro soilos talaju akváriumba lehet tenni amano garnélát és törpe szivóharcsát? Nem turják ki a növényeket az aljzatból?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira egyik sem nagy aljzattúró, nem jellemző rájuk.
2013. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 _.-Akv-._ ***** válasza:
Páncélosharcsát is lehet. Nemtudom milyen könnyű az az aljzat, de nekem a páncélosok hozzá sem nyúlnak a növényekhez :)
2013. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem túrja egyik sem.
2013. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint az amanora és a törpe szivóharcsára írtam. Páncélosom sosem volt, azt nem tudom. Törpe páncélosom volt, de az se csinált semmit.
2013. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azért páncélost nem raknék be. Mármint igazit, nem ilyen törpe fajtát.

Egy mélyen elültetett növényt lehet hogy nem túr ki, (de egyébként igen) de összetöri ezt az aljzatot, idővel teljesen szétmorzsolja.


Én Sterbait tartottam egy időbe, hát mondjuk a 1-2 mm-s aljzatba úgy felejt bele derékig, mint dagobert bácsi az aranyába.

És az nem ilyen agyag aljzat volt, hanem rendes hordalék homok.

2013. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!