Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen növényt szeretnek a...

Milyen növényt szeretnek a garnélák? (a mohafajtákon kívül)

Figyelt kérdés
szeretném kényelmesebbé tenni a garnéláimnak az életét,ésamitcsak szeretnek,megadom nekik,persze nem költekezek az egekbe.Most alakítom át az akvimat,és még szeretnék bele tenni növényt.De milyet?

2013. márc. 25. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Függ a világítástól is, milyen és hány watt, mekkora akváriumhoz?
2013. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 YourDestiny ***** válasza:
Hát leginkább a mohákon mászkálnak, meg a fákon szeretnek még közlekedni. Nálam például állandóan a szőlőtőkén vannak, ha nem a mohán. Ja és a szivacsszűrő szivacsára is rá tudnak kattanni néha, ott csoportban gyülekeznek. Ne legyen túl erős világítás, ha igen, legyenek árnyékos helyek, esetleg tompítsd a világítást felszínen úszó növényekkel.
2013. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hínárokat is szeretik


A békalencsét is szeretik

http://www.youtube.com/watch?v=iVq4R-U5E-8

2013. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam érdekes módon a gömbmohát és a jávai mohát magasról letojják, főleg a két vasfán lebzselnek.

Meg azt figyeltem meg, hogy amelyik nőstény bepetésedik, az sokat van a szűrőszivacson is. De csak az. Érdekes, nem? :D

2013. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hable megelőzött a békalencsével, az enyémek pont ugyanezt csinálják a békalencsével :D először amikor megláttam rajta, majd' hétfrászt kaptam, hogy mit művel a garni fejjel lefelé lógva a víz tetején.


Az akváriumomban van egy anubias nana rákötve egy red moor ágra, na, azon szeretnek még nagyon mászkálni. Meg a talaj közelében levő mohákon/alatt szoktak még lapítani.

2013. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is van fám,nálam is kedvelik.
2013. márc. 26. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!