Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem elegendő a szűrésem, mit...

Nem elegendő a szűrésem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

AQUA EL Fan 1 Plus - belső szűrő 60-100l-eshez való szűrőm van, de a halak pusztulnak v. megbetegednek.

Azt mondta az ismerősöm, mossam ki a szivacsot az akváriumvízben, mert sok benne a jó baktérium. De nem elég 1 db szerinte, kettő ugyanolyat vegyek. 80l-re kell.

18 halra, nemsokára 16. Mit tanácsoltok?



2013. márc. 26. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Milyenek azok a halak?

A szűrő szivacsot remélem nem csap víz alatt mostad ki!

Nem tudom hogy lehet az hogy túl sok a jó baci nem értem na min1!

És igen nagyon kicsi ez a szűrő ebbe az akváriumba!

2013. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neonhal, botia, platti, szifó. Mit tanácsolsz szűrő ügyben, melyik a legjobb fajta? Eddig mindig a csapvíz alatt mostam, de akkor ne ott tegyem? Ez a gond, hogy ott mostam, meg hogy kéne még egy ilyen szűrő?
2013. márc. 26. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Még 1 ilyen szűrőt ne vegyél semmiképp szerintem!

Legfontosabb dolog hogy a szűrőt sohasem mossuk csap víz alatt mert megöli a baktériumokat már mint a fontosakat is!

Én egy külső szűrőt tanácsolnék vagy legalábbis egy erősebb belsőt!

2013. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt olvasd el a szűrés címkénél

[link]

2013. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ahogy előttem mondták lehet jobb lenne egy külső szűrő de nem muszáj venni 1et olcsóbban is csinálhatsz ha az anyagot be tudod szerezni
2013. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!