Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csigákkal kapcsolatban tudnáto...

Csigákkal kapcsolatban tudnátok válaszolni pár kérdésre?

Figyelt kérdés

1. A csigaevő csiga mit eszik, ha nincs más csiga? Gondolom algát egy falatot sem a tereptárgyakról, üvegről.


2. A maláj tornyoscsigán kívül létezik más elevenszülő csigafaj? Őket hogy lehet kordában tartani? Az üvegről eszi az algát? Vagy csak a talajban mozog?


3. Ez a 2. kérdéshez köthető: amelyik csiga ikrázik, annak az ikráját mind nehéz levakarni a vasfáról, üvegről? Mert egyik ismerősömnek van zebracsigája, és szenved velük rendesen.


4. Van olyan csiga, ami ugyan szaporodik, de lassan, és kordában tartható a létszámuk?


Válaszaitok előre is nagyon szépen köszönöm.



2013. márc. 26. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél tetra wafer mixet, azt a botia is szereti és az is egy csigaevő állat: [link]
2013. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a tylomelania nem szül olyan gyorsan.
2013. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt elfelejtettem írni, hogy az akváriumom 30l-es garnélás. Egy ekkora helyen nem mutatna otrombán a tylo? Ha jól tudom, akár 10cm-esre is megnő.
2013. márc. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!