Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy aranyhalam. Többi lennt!?

Van egy aranyhalam. Többi lennt!?

Figyelt kérdés
Ha egy helybe áll az akvárium közepén akkor ahol van a a vízszűrő akkor úgy látszik mintha a szűrő húzná maga felé. Mennyire kell beállítani a szűrőt,hogy mennyire szívjon?

2013. márc. 26. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Mekkora az akvárium?
2013. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

100 %, hogy egyetlen szűrő sem tud megmozdítani egy aranyhalat!


A szűrőt pedig úgy kell beállítani, hogy a gyakorlatban az akvárium vizének kb 3-4-szeresét forgassa meg óránként.

Ez elméleti vízforgatást tekintve, (tehát a szűrő névleges teljesítménye) 6-8-szoros vízforgatást jelent óránként.

2013. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 YourDestiny ***** válasza:
Most külső van belső szűrő? Mert ha valami alap belső szűrővel akarsz aranyhalat tartani, máris tévúton jársz. Egyébként az aranyhalat nem zavarja az áramlás. Hamarább áll fenn a helyzet, hogy az elégtelen szűréstől a víz élhetetlen a számára, vagyis mérgezésben él.
2013. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem értetek ti semmit:) "FFingi Fingi kérdése:... ma 17:55, rá három percre kérdés: "Bomhii válasza:Mekkora az akvárium? ma 17:58"

Elemzésem: "Van egy aranyhalam" (tehát egy darab) "Ha egy helybe áll az akvárium közepén akkor ahol van a a vízszűrő" tehát középen áll ott ahol a szűrő van

Megfejtés: ez egy gömbaksi, benne egy szem halálra ítélt aranyhal, egy porlasztóra kötött szivacsszűrő az aksi aljához rögzítve, és süllyed lefelé mivel "huzza a szürő"


BINGÓ:)

2013. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
most márt nem húzza csak most lett véve és szerintem még szokta :) De azért köszönöm a válaszokat
2013. márc. 26. 21:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Pls. írd le mekkora az akváriumod nagyon kíváncsi vagyok rá!
2013. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nemtudom xDD de olyan 20l körül van
2013. márc. 27. 15:07
 8/11 bamboochatheone ***** válasza:
Már semmit se írok erre...
2013. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor azt hamar meg fogja szokni! :)
2013. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na gondoltam! Ezt komolyan úgy tudtam!

Ezt az áramlás nem kell sokáig el viselnie mert meg fog halni!

A szűrőt te semennyire ne állítsd inkább ajándékozd el a szerencsétlen halat!

2013. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!